HAKKIMIZDA

SİBA TRADE, İzmir' de bulunan bir dış ticaret ve sektörel danışmanlık şirketidir.

Kuruluşundan bu yana Siba Trade saygın bir marka meydana getirmiş, Türkiye’de pek çok endüstride faaliyet gösteren lider üreticilerin yer aldığı kapsamlı bir portfolyo oluşturmuştur. Siba Trade ayrıca yerel ve uluslararası pazar deneyimleri, endüstri bilgisi ve uluslararası ticaret fuarları katılımıyla güçlü bir uluslararası müşteri veri tabanı oluşturmuştur.

 

Firma, Ağaç işleri Yüksek Endüstri Mühendisi Burçin SALTIK tarafından kurulmuştur. Siba Trade firması faliyetlerinin yanı sıra Burçin SALTIK, İzmir Ekomomi Üniversitesi Öğretim Görevliliği, MYK Teknik Uzmanlık, Adli Bilirkişilik, Sektörel Danışmanlık yapmaktadır. Mobilya ve Ahşap sektörü için kapasite ve  diğer raporları düzenlemektedir.

FARK YARATIYORUZ!

Yönetim danışmanlığı, uluslararası satış, ihracat ve uluslararası bayilik anlaşmalarındaki endüstri bilgimiz ve becerilerimiz, müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamaktadır. Bu da bizlerin geleneksel düşüncelerle ilerlemektense, sıra dışı sonuçlar elde etmemize olanak tanımaktadır.

 

Ev mobilyası, iç oda kapıları, çelik kapılar, beyaz eşya endüstrisi için donanım ve ek parçaları, ahşap paneller ve diğer iç dizayn & dekorasyon, yapı endüstrisi alanlarında uzmanlığımız bulunmaktadır. Uzmanlığımızı paylaşmakta, pratik destekte bulunmakta ve problem çözmekteyiz… Yani kısacası sizin için buradayız.

PORTFOLYOMUZ

AMACIMIZ ALICI VE SATICILARI BULUŞTURMAK!

Türk üreticileri uluslararası alıcılarla buluşturmakta, yurtdışı bayilik anlaşmaları hazırlanmasını desteklemekte ve dış ticaret ihtiyaçları çerçevesinde danışmanlık vermekteyiz.

Gelin bizimle irtibat kurun! Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için

iletişime geçin.

Hakkımızda Ne Düşünüyorlar?

 

TR

EN

Siba Trade

Her zaman ileriye dönük ve organize bir bakış açısı ile başarı hedefliyoruz.

İletişim Bilgileri

info@sibatrade.net

+90.533.456.9805

Marka 270 Sitesi

1.Etap A Blok No:11

Çiğli/İzmir

TÜRKİYE

Haber Bülteni

Güncel kalın

Form gönderiliyor...

 

Form gönderildi.